Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.
Ok

Introduction » Хоби » Линорез - графичка техника » ESSDEE валјак за линорез - 150 mm


        

ESSDEE валјак за линорез - 150 mm

валјак за линорез

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: ESDR5
Производител: ESSDEE
EAN code: 5060127180059
Вообичаена цена 1,039 мкд
Цена without Tax : 694 мкд
Цена including Tax (18 %):
819 мкд

into the basket:
  парчиња  
YTQ0ND