Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Дрвен обележувач на страници 15 x 5 cm


        

Дрвен обележувач на страници 15 x 5 cm

дрвени производи од шпертплоча

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHZALOZKA-kniha
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 1234500004087
Цена without Tax : 20 мкд
Цена including Tax (18 %):
24 мкд

into the basket:
  парчиња  
NDA5NDM2MD