Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Даска за скицирање со рамка за подесување висина LENIAR 50 x 70 cm


        

Даска за скицирање со рамка за подесување висина LENIAR 50 x 70 cm

прибор за цртање

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: LEN70004
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057700044
Цена without Tax : 2,958 мкд
Цена including Tax (18 %):
3,490 мкд

into the basket:
  парчиња  
Nzg1NGQxYm