Introduction » Хоби бои » Боја за текстил DECO Textil 50ml - страствена


        

Боја за текстил DECO Textil 50ml - страствена

бои за текстил и ткаенина

акција

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LFBDP50
Производител: Lefranc & Bourgeois
Изберете боја за текстил DECO Textil
Вообичаена цена 295 мкд
Цена without Tax : 208 мкд
Цена including Tax (18 %):
245 мкд

Одберете ја саканата нијанса

NWM4YzE2Z