Introduction » Хоби бои » Бои за свила » Бои за свила DECO Silk 50ml


        

Бои за свила DECO Silk 50ml

Бои за свила и памук

акција

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LFBDS50
Производител: Lefranc & Bourgeois
Вообичаена цена 159 мкд
Цена without Tax : 135 мкд
Цена including Tax (18 %):
159 мкд

Клиентите ги купуваат и овие производи

NTIxOTE5N