Introduction » Хоби бои » Бои за свила » Бои за свила DECO Silk 50ml


        

Бои за свила DECO Silk 50ml

Бои за свила и памук

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LFBDS50
Производител: Lefranc & Bourgeois
Изберете боја за свила DECO Silk
Вообичаена цена 295 мкд
Цена without Tax : 141 мкд
Цена including Tax (18 %):
166 мкд

Клиентите ги купуваат и овие производи

NzAyYW