Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Прибор за техничко цртање » Алуминиумски линијар S2 LENIAR - 30 cm


        

Алуминиумски линијар S2 LENIAR - 30 cm

технички прибор

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: LEN30361
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057303610
Вообичаена цена 309 мкд
Цена without Tax : 211 мкд
Цена including Tax (18 %):
249 мкд

into the basket:
  парчиња  
NDZjY