Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Акрилни бои Studio ACRYLIC START 10x20ml


        

Акрилни бои Studio ACRYLIC START 10x20ml

сликарски сет PEBEO - 10 туби 20ml

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PBO833311
Производител: PEBEO
EAN code: 3167868333118
Вообичаена цена 1,190 мкд
Цена without Tax : 839 мкд
Цена including Tax (18 %):
990 мкд

into the basket:
  парчиња  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

YWU2MT