Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Акрилен врзувач AMSTERDAM 1000ml


        

Акрилен врзувач AMSTERDAM 1000ml

уметнички прибор Royal TALENS

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RTL24192005
Производител: Royal Talens
EAN code: 8712079380274
Цена without Tax : 1,432 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,690 мкд

into the basket:
  парчиња  
NDY2ZTBjZj