Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Завршни подготовки » Сјаен акрилен лак Sonnet за полимерни производи 50 ml


        

Сјаен акрилен лак Sonnet за полимерни производи 50 ml

сликарски прибор St. Petersburg

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: NVP4628951
Производител: Nevskaya Palitra
Цена without Tax : 304 мкд
Цена including Tax (18 %):
359 мкд

into the basket:
  парче  
N2M0Yj