Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Течен метал PENTART 30 мл


        

Течен метал PENTART 30 мл

бои на брендот PENTART

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTliq-metal-210
Производител: PENTART
Изберете боја од течен метал PENTART
Вообичаена цена 219 мкд
Цена without Tax : 160 мкд
Цена including Tax (18 %):
189 мкд

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Yjc5MDI5YT