Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хартија за цртање » блокови хартија, цртежи » Simply HB блок за скицирање A6 - 110 листа


        

Simply HB блок за скицирање A6 - 110 листа

блок за скицирање- тврда корица

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DLR481100406
Производител: Daler - Rowney
EAN code: 9780737631340
Цена without Tax : 372 мкд
Цена including Tax (18 %):
439 мкд

into the basket:
  парче  
ZWM0ZD