Introduction » Сликарски држач » Сликарски држач - atelier » Школски сликарски држач за деца SZ1-M


        

Школски сликарски држач за деца SZ1-M

штафелај за деца

ново

 

Availability: Во Вашиот дом за 10 - 15 работни денови
Product no.: VLSZ1-M
Пон - Пет: 08:00 - 16:00
Телефон: 071 / 910 939
Цена without Tax : 754 мкд
Цена including Tax (18 %):
890 мкд

into the basket:
  парче  

Школски сликарски држач за деца

 

Сликарски дрвен држач за ученици е идеален за цртање или изложба на детски дела во училиште, на разни манифестации, ликовни колонии итн. Направен е од буково дрво, не е третиран со масло и има можност за лизгачко подесување. Лесно се расклопува што овозможува брз транспорт на одредени дестинации.


Димезнии:


  • ширина - 42 cm
  • висина - 122 cm
  • висина на платното - 80 cm
MmM5YjZmND