Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Четки » Сетови четки » Сет за сликање со пастели da Vinci


        

Сет за сликање со пастели da Vinci

четки за сликање da Vinci

ново akcija

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DVC4232
EAN code: 4017505982737
Вообичаена цена 1,390 мкд
Цена without Tax : 1,042 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,229 мкд

into the basket:
  парче  
NTNkNT