Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Прибор за техничко цртање » Технички моливи и пенкала » Сет милиметарски моливи за техничко цртање Standardgraph - 6 парчиња


        

Сет милиметарски моливи за техничко цртање Standardgraph - 6 парчиња

милиметарски моливи STANDARDGRAPH

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LEN61049
Производител: LENIAR
EAN code: 5903057610497
Вообичаена цена 990 мкд
Цена without Tax : 584 мкд
Цена including Tax (18 %):
689 мкд

into the basket:
  парче  
Y2RkY