Introduction » Акрилни бои » Сет акрилни бои за почетници FABER - CASTELL - 12-делен


        

Сет акрилни бои за почетници FABER - CASTELL - 12-делен

акрилни бои FABER - CASTELL

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC169501
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401695011
Вообичаена цена 599 мкд
Цена without Tax : 457 мкд
Цена including Tax (18 %):
539 мкд

into the basket:
  парче  
NjA0NjgwY2