Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хартија за цртање » Самолеплива хартија во ролна за цртање и боење


        

Самолеплива хартија во ролна за цртање и боење

креативен прибор Faber-Castell

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC201397
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005402013975
Цена without Tax : 423 мкд
Цена including Tax (18 %):
499 мкд

into the basket:
  парче  
ODE1N