Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).


        

Салвети за ДЕКУПАЖ - Shoes - 1 бр

decoupage - салветна техника

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHZET-SLCH000603
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5906664005908
Цена without Tax : 13 мкд
Цена including Tax (18 %):
15 мкд

into the basket:
  парче  
YmI4Nzc0