Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салфети и хартија за декупаж » Салфетки за декупаж Blue Dots - 1 парче


        

Салфетки за декупаж Blue Dots - 1 парче

Салфетки за декупаж

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXHSDL112001
EAN code: 5906360430424
Цена without Tax : 13 мкд
Цена including Tax (18 %):
15 мкд

into the basket:
  парче  
NThjZGY3N