Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салфети и хартија за декупаж » Салфети за декупаж - Виолетова со точки - 1 парче


        

Салфети за декупаж - Виолетова со точки - 1 парче

салфети за декупаж

 

Availability: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Product no.: MXHSLOG038304
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: MXHSLOG038304
Цена without Tax : 13 мкд
Цена including Tax (18 %):
15 мкд

into the basket:
  парче  
OTZjNzRh