Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Маркери и фломастери » Фломастер Sakura Koi Coloring Brush Pen - различни бои


        

Фломастер Sakura Koi Coloring Brush Pen - различни бои

Фломастер со врв на четка Sakura Koi

 

Availability: Кај тебе за 6 - 8 работни денови
Product no.: SKRXBR
Производител: SAKURA
EAN code: SKRXBR
Изберете боја на фломастер Sakura Koi
Цена without Tax : 126 мкд
Цена including Tax (18 %):
149 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MWI1N