Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Шаблони за сликање » Шаблон PENTART H2 - 40 x 7.5 cm


        

Шаблон PENTART H2 - 40 x 7.5 cm

хоби прибор

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: PNT24128
Производител: PENTART
EAN code: 5997412712438
Вообичаена цена 279 мкд
Цена without Tax : 160 мкд
Цена including Tax (18 %):
189 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

OWYyNzRjZD