Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Сликање на свила » Производи од свила Pongé 8 - изберете димензија


        

Производи од свила Pongé 8 - изберете димензија

производи од свила

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRLPONGE8
Производител: Kreul Germany
Изберете димензија на свилен шал
Цена without Tax : 924 мкд
Цена including Tax (18 %):
1,090 мкд

into the basket:
  парче  
OTU3M