Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Професионален течен медиум Pouring Medium Liquitex


        

Професионален течен медиум Pouring Medium Liquitex

течен медиум Liquitex

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LIQ54
Производител: Liquitex
EAN code: 94376945751
Изберете обем на течен медиум Liquitex Pouring Medium
Цена without Tax : 745 мкд
Цена including Tax (18 %):
879 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

NTUwZWU3