Introduction » Подготовка за сликање » Професионален течен медиум Pouring Medium Liquitex


        

Професионален течен медиум Pouring Medium Liquitex

течен медиум Liquitex

ново Black FRIDAY %

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: LIQ54
Производител: Liquitex
EAN code: 94376945751
Изберете обем на течен медиум Liquitex Pouring Medium
Вообичаена цена 906 мкд
Цена without Tax : 614 мкд
Цена including Tax (18 %):
724 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

MTZiM