Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Подготовки за подлога » Премаз за подготовка за сликање со маслени бои 500g


        

Премаз за подготовка за сликање со маслени бои 500g

премаз за подготовка за сликање со маслени бои KOH-I-NOOR

ново

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: KHN016551000000
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593540003249
Цена without Tax : 796 мкд
Цена including Tax (18 %):
939 мкд

into the basket:
  парче  
NjVmMDQ5MG