Introduction » Акрилни бои » Подготовки за сликање » Pouring Fluid медиум Solo Goya - изберете количина


        

Pouring Fluid медиум Solo Goya - изберете количина

течен медиум Solo Goya

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL872
Производител: Kreul Germany
Изберете количина на медиум Pouring Fluid Solo Goya
Цена without Tax : 245 мкд
Цена including Tax (18 %):
289 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

Клиентите ги купуваат и овие производи

MTc1NjU