Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Сликарски платна » Подготвено платно на лесонит 3mm


        

Подготвено платно на лесонит 3mm

сликарскo платно

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: VLPSs911
Производител: Artmie
Изберете димензии на платно на рамка
Цена without Tax : 33 мкд
Цена including Tax (18 %):
39 мкд
NzM5ZjIzM