Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Разно » Плишана жица 8 mm x 50 cm - mix 10 бои


        

Плишана жица 8 mm x 50 cm - mix 10 бои

комплет плишани жици

ново

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: NHR22012
Производител: NERCHAU
Цена without Tax : 76 мкд
Цена including Tax (18 %):
90 мкд

into the basket:
  парче  
NWM5M2NiO