Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Сликарски платна » Сликарски платна на рамка » Платно за сликање Hobby Nassau 20x20 cm - 2 парчиња


        

Платно за сликање Hobby Nassau 20x20 cm - 2 парчиња

сликарско платно

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: RMSAR1000GE
EAN code: 8720039382589
Цена without Tax : 253 мкд
Цена including Tax (18 %):
299 мкд

into the basket:
  парче  
NzI2NGY