Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Бои во спреј и акрилни маркери » Пиштол за прскање Ghiant SPRAYGUN Pro


        

Пиштол за прскање Ghiant SPRAYGUN Pro

додатоци за спреј

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: GHIGUN-pro
Производител: GHIANT
EAN code: 541296616509
Вообичаена цена 419 мкд
Цена without Tax : 279 мкд
Цена including Tax (18 %):
329 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MDI4Mzc