Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Структурни пасти/гелови » Пигментна паста Pentart 20 ml - изберете нијанса


        

Пигментна паста Pentart 20 ml - изберете нијанса

пигментна паста 20 ml

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT329
Производител: PENTART
Изберете нијанса на пигментна паста Pentart
Цена without Tax : 245 мкд
Цена including Tax (18 %):
289 мкд

Одберете ја саканата нијанса

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

YTZkY