Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Подготовка за сликање » Паста за гравура на стакло Glass Etching Pentart 50 ml


        

Паста за гравура на стакло Glass Etching Pentart 50 ml

паста за главура на стакло

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT33454
Производител: PENTART
EAN code: 5997412795240
Цена without Tax : 304 мкд
Цена including Tax (18 %):
359 мкд

into the basket:
  парче  

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

ZmExZ