Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Структурни пасти/гелови » Паста Fiber Pentart 500 ml


        

Паста Fiber Pentart 500 ml

fiber паста

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNT33867
Производител: PENTART
EAN code: 5997412795981
Цена without Tax : 372 мкд
Цена including Tax (18 %):
439 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

YTQ2YmFl