Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).


        

Оризова хартија A4 ITD - Лаванда

Оризова хартија за декупаж

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH2832
Производител: MY HOME s.r.o.
EAN code: 5901779101514
Цена without Tax : 143 мкд
Цена including Tax (18 %):
169 мкд

into the basket:
  парче  

Клиентите ги купуваат и овие производи

M2YyN