Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Салвети и хартија за декупаж » Оризова хартија A4 ITD - Цвеќиња во рамка


        

Оризова хартија A4 ITD - Цвеќиња во рамка

Оризова хартија за декупаж

ново

 

Availability: Во Вашиот дом за 8 - 12 работни денови
Product no.: MXH9068
Производител: MXH
EAN code: 5901779137896
Цена without Tax : 135 мкд
Цена including Tax (18 %):
159 мкд

into the basket:
  парче  
ZjRkYWN