Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби прибор » Разно » Ножици S78/10 - 25.5cm


        

Ножици S78/10 - 25.5cm

канцелариски прибор KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: KHN9978001003BL
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539131380
Цена without Tax : 381 мкд
Цена including Tax (18 %):
449 мкд

into the basket:
  парче  
YzRjN