Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Моливи и јаглен » Молив STABILO ALL за порцелан и стакло - црн


        

Молив STABILO ALL за порцелан и стакло - црн

графитен молив

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL8008
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4006381328098
Цена without Tax : 186 мкд
Цена including Tax (18 %):
219 мкд

into the basket:
  парче  
MTkyNzgwY