Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Материјал за декупаж » Метално затварање - никел - 1 парчe


        

Метално затварање - никел - 1 парчe

метални проиводи за декупаж

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH4199
Производител: MY HOME s.r.o.
Цена without Tax : 20 мкд
Цена including Tax (18 %):
24 мкд

into the basket:
  парче  
Y2Y0ZTFk