Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Материјал за декупаж » Метално закопчување - месинг - 1 парче


        

Метално закопчување - месинг - 1 парче

метален производ за декупаж

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH4198
Производител: MY HOME s.r.o.
Цена without Tax : 25 мкд
Цена including Tax (18 %):
29 мкд

into the basket:
  парче  
NmZiNmY3M