Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).
Ok

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Материјал за декупаж » Метален затварач од никел 2.9x3.2 cm - 1 производ


        

Метален затварач од никел 2.9x3.2 cm - 1 производ

метални компоненти за кутии

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: MXH9744
EAN code: MXH9744
Цена without Tax : 50 мкд
Цена including Tax (18 %):
59 мкд

into the basket:
  парче  
NGRiODZlNm