Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред.

Introduction » Хоби » Изработка на накит » Метален приверзок со стаклен дел PNT28198 30x40 mm - 5 бр


        

Метален приверзок со стаклен дел PNT28198 30x40 mm - 5 бр

метални полупроизводи за правење накит

 

Availability: Кај тебе за 1 - 3 работни денови
Product no.: PNT28198
Производител: PENTART
EAN code: 5996546009513
Цена without Tax : 321 мкд
Цена including Tax (18 %):
379 мкд

into the basket:
  парче  
NjhjNGF