Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Decoupage - салветна техника » Материјал за декупаж » Метален агол / месинг - 4 парчиња


        

Метален агол / месинг - 4 парчиња

метален производ за декупаж

ново

 

Availability: Во твојот дом за 3 - 5 работни денови
Product no.: MXH4261
Производител: MY HOME s.r.o.
Цена without Tax : 50 мкд
Цена including Tax (18 %):
59 мкд

into the basket:
  парче  
MDE1NWY1Nj