Медиум за брзо сушење Solo Goya 50 ml

препарати за маслени бои

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KRL310-50ML
Производител: Kreul Germany
EAN code: 4000798503109
Вообичаена цена 539 мкд
Цена without Tax : 347 мкд
Цена including Tax (18 %):
409 мкд

into the basket:
  парче  
NDJhY