Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби бои » Мастила и тушеви » Мастило за налив перо 50g


        

Мастило за налив перо 50g

мастило за полнење на патрони

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN14160100000
Производител: KOH-I-NOOR Hardtmuth
EAN code: 8593540000750
Цена without Tax : 81 мкд
Цена including Tax (18 %):
95 мкд

into the basket:
  парче  
N2FmO