Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Scrapbooking » Мастило Media Ink 20ml


        

Мастило Media Ink 20ml

мастило во боја

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTMINK20
Производител: PENTART
Изберете боја на мастило во боја MediaInk
Цена without Tax : 109 мкд
Цена including Tax (18 %):
129 мкд

into the basket:
  парче  

Палета на бои

Одберете ја Вашата омилена боја од палетата на бои

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

NWFiNT