Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Пастели » Маслени пастели » Маслени пастели - GIOCONDA - 24 kom


        

Маслени пастели - GIOCONDA - 24 kom

пастели KOH-I-NOOR

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: KHN8354024001KS
Производител: KOH-I-NOOR
EAN code: 8593539148029
Вообичаена цена 699 мкд
Цена without Tax : 499 мкд
Цена including Tax (18 %):
589 мкд

into the basket:
  парче  
ZTIxN2N