Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница прифаќаш некои колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Маслени бои » Сет маслени бои » Маслени бои Faber-Castell 12 парчиња


        

Маслени бои Faber-Castell 12 парчиња

Сет маслени бои

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: FBC169502
Производител: Faber Castell
EAN code: 4005401695028
Цена without Tax : 542 мкд
Цена including Tax (18 %):
639 мкд

into the basket:
  парче  
MWU1MmE5N