Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Маса за правење накит Decor Clay - изберете количина


        

Маса за правење накит Decor Clay - изберете количина

Decor Clay Pentart

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: PNTDEC-CLAY
Производител: PENTART
Изберете боја на маса Decor Clay Pentart
Цена without Tax : 131 мкд
Цена including Tax (18 %):
155 мкд

Во видеото можете да видите како се користи овој производ

MzA2N