Introduction » Креативен прибор » Маса за моделирање Cernit 56 g. - Black


        

Маса за моделирање Cernit 56 g. - Black

калцинирана маса за моделирање

ново

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: CRN0900056_10
Достава ГРАТИС: Со нарачка над 2000 мкд
EAN code: 5411711426846
Изберете боја на маса за моделирање CERNIT
Цена without Tax : 92 мкд
Цена including Tax (18 %):
109 мкд

Одберете ја саканата нијанса

MTg5YWY