Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби » Моделирање » Маса за моделирање брзо сушење DAS Moulding Plaster 1 kg


        

Маса за моделирање брзо сушење DAS Moulding Plaster 1 kg

маса за моделирање DAS

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DAS688300
Производител: DAS
EAN code: 8000144688302
Цена without Tax : 406 мкд
Цена including Tax (18 %):
479 мкд

into the basket:
  парче  
MjFhN