Заради унапредување на корисничкото искуство на нашата страница се користат дигитални колачиња (cookies). Со користење на нашата страница ги прифаќаш СИТЕ колачиња да се превземаат од страна на твојот пребарувач и уред. Во подесувањата на својот пребарувач, можеш да ги промениш подесувањата врзани за колачињата (cookies).

Introduction » Хоби прибор » Разно » Маркер со течна креда Chalk Kraft - бела боја


        

Маркер со течна креда Chalk Kraft - бела боја

маркер со течна креда Papermania

 

Availability: Во твојот дом за 8 - 10 работни денови
Product no.: DPCPMA-855100
Производител: DP Craft
EAN code: 5055170165191
Цена without Tax : 169 мкд
Цена including Tax (18 %):
199 мкд

into the basket:
  парче  
YzdkN